Update iKnow april 2011

Lalala…. Geld!

Op 30 april is het Koninginnedag. Een heerlijke dag om te feesten, lekker te neuzen op de vrijmarkten, of om te zwaaien naar de koets in Limburg.

Maar het is natuurlijk ook een mooi moment voor animators om hun kunsten te laten zien. Want meer animators, betekent meer sfeer! En waar sfeer is, zit ook geld!
Denk maar aan alle uitbundige pakjes bij carnaval, de Vuvuzela’s bij de WK in Afrika, een luxe cocktail bij een beachparty, sjaaltjes bij een voetbalwedstrijd en een veel te duur T-shirt na een concert. Het hoort er gewoon bij! En mensen zijn bereid om daar extra voor te betalen.  

Er valt dan dus ook wat te verdienen aan sfeercreëring op Koninginnedag! Check de instructie video voor Koninginnedag ballonnenmutsen. Verkopen voor twee Euro per hoedje levert je een winst op van zo'n E 30 per zak van 100 ballonnen. En dan krijg je de lol er gratis bij!





Tips voor de uitvoering

  • Pomp ballonnen van tevoren op en neem ze dan mee in een (schone) Kliko.
  • Kun je er meteen een mooie poster op plakken wat het kost en zo.
  • Trek een kleurrijke outfit aan voor extra aandacht.
  • Zet zelf natuurlijk ook een ballonnenmuts op.
  • Als je ergens bent waar veel mensen zijn, begin je gewoon met een hoedje te maken die je weggeeft. Als mensen de actie zien, komen ze vanzelf wel naar je toe.


Veel groeten,

Olivier Oostelbos

www.jelloo.nl
www.sfeerenvrijetijd.nl
www.twitter.com/oostelbos
www.twitter.com/animatietip


Meer info

  • Voor E 12,50 inclusief verzendkosten stuur ik je een zak van 100 oranje modelleerballonnen.
  • Erg handig, want dan houd je geen gele, groene, paarse en zwarte ballonnen over die in een assorti zak zitten.
  • Uiterlijke besteldatum is 17 april.